| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca operatia Elenei Cristea, va reusi?

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

Ma rog la dumnezeu sa fie asa. sper sa nu mai pierdem o comoara. sa iasa de sub pamant si sa o auzim cantand. ca in prima zi. doamne ajuta!

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sper sa reuseascawinking
Dumnezeu o sa aiba grija de ea big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca toti speram sa reuseasca, e vorba de viata unui om. Trebuie sa traiasca pentru ea si fiicele ei.

| SweetCandy a răspuns:

Cred ca nu e om care sa vrea sa nu reuseascastraight face
am vazut de curand un reportaj cu ea si e foarte optimista, ins numai Dumnezeu stie ce e in inima ei...straight facetrist...eu vreau sa reuseascahappy

| BUBULINA a răspuns:

Sa speram ca Da
sad
sincer nu stiu ce sa cred

| albastrel a răspuns:

Sa dea Domnul.winking

| EUSIATIT a răspuns:

Toti credem in reusita oricare am fi in situatia ei si eu sper sa fie bine la fel cred ca multi oameni doresc sa fie o reusita. e tinara are copii si apoi este cineva care cit de bolnav este nu doreste sa moara nu? DECI sa fie o reusita si sa se faca bine sa fie alaturi de copii ei pe care ia infiat si de aceea cred ca dumnezeu o va rasplati cu sanatate pentru caq merita

| sorin a răspuns:

Sunt convins.Doamne ajuta.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cum va vrea Dumnezeu.

| jo a răspuns:

Cere-ti scuze si pentru virgula aia pusa intre subiect si predicat.

| Sabwy a răspuns:

Nu-i nimic...

| doinisor a răspuns:

Asta depinde de bunul dumnezeu ce credem noi sau dorim nu prea conteaza

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Da eu cred cada deoarece a facut multe in viata! dumnezeu sa o ajute!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carstea* Ma scuzati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca da happy ii tin pumnii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casy14 aici nu tine de ce anume a facut ea in viata. tine numai si numai de Dumnezeu... Sper si sunt sigura ca o sa-i reuseasca operatia!

| saba a răspuns:

Ma rog la dumnezeu sa fie asa. sa nu mai pierdem o valoare a romaniei. o comoara care sa revina de sub pamant.:X

| carmend a răspuns:

Sa speram ca da ar fi pacat sa nu reuseasca