| Alecรsutรa a întrebat:

Credeti ca puteti ajunge vedeta peste noapte?

Răspuns Câştigător
| madamanu a răspuns:

Nici vorba, eu sunt de parere ca pentru a fi vedeta in orice sens al cuvantului, trebuie munca multa si un talent inascut si dezvoltat de mic.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Peste noapte nu, dar cu talent si multa munca, da.

| friedaka a răspuns:

In primul rand in Romania nu exista vedete in adevaratul sens al cuvantului (cu mici exceptii). Asa ca decat sa-ti doresti sa ajungi vedeta in Romania mai bine apuca-te de chestii serioase si lasa domeniul asta celor lipsiti de orice fel de talent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu poti asa peste noapte trebuie multa munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi la otv cu siguranta. smug laughing rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai noroc da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa ajungi vedeta peste noapte, doar sa visezi... poti ajunge numai daca iti doresti cu adevarat lucru acesta dar nu peste noapte.