| RAY a întrebat:

Credeti ca romanii sunt cele mai inteligente persoane din lume din moment ce ei se pricep la toate? de unde chestia asta cum ca ne pricepem la toate?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Romanul e adaptabil la orice,, cum s-ar zice, dar atata timp cat a votat cu Psd, e cam greu sa-l numesti inteligent pe roman!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Măi, măi... Uite cine face politica pe aici laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Era doar o remarca, nu prea imi pasa de politica,, am altele pe cap

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Mda... Remarca laughing
Atât de stresat esti? Trebuie sa ii iei locul lui Moș Craciun si nu faci fata? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

M-ai gasit aici,, trebuie sa fac si pe mosu' din cand in cand.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Aww... Ce drăguț happy Faci pe mosu'.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

O sa fiu nevoit peste catva timp,, o farama de timp cand o sa am copil, sa vezi atunci ce 'mos' fara burta o sa fiu pentru el.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Las' ca te pregătești in avans. Cat despre burta, se rezolvă. Îți dau eu o pernawinking

| Jager a răspuns (pentru Drimmero):

Give that guy a funda

| Drimmero a răspuns (pentru Jager):

Nu a fost de funda raspunsul,, a fost mai mult de deschidere a ochilor!

| OldSoul a răspuns:

Se pricep la toate, dar nu stiu sa faca nimic bine.
De unde provine, cel mai probabil ca suntem prea saraci sa platim specialistii, si de asta incercam sa mai facem si noi "Economii", acum ca uneori nu reusim ba chiar mai rau facem este partea a-2-a.

| Florentina9210 a răspuns:

Oricine e mai inteligent ca romanul!