| RAY a întrebat:

Credeti ca romanii sunt persoane de incredere sau tradeaza usor?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai rarut in ziua de azi.
Azi te tradeaza si te vinde celui care ofera mai mult.
Putini sunt cei care nu tradeaza si care pot fi de incredere!
O seara buna happy

| RAY explică (pentru caramela):

Asa e, o noapte frumoasa, frumos catel

| caramela a răspuns (pentru RAY):

Multumesc frumos, din pacate nu il mai am sad a fost lovit de un cretin!

| RAY explică (pentru caramela):

Trist,macar ai avut puii de la ea?

| caramela a răspuns (pentru RAY):

Nu sad ca era baiat.off sad tare mult am tinut si inca este in sufletul meu
Era un pechinez imperial si l-am crescut de la 3 saptamani, ne-am bucurat de el 5 ani.
Atazi am 3 caini, un lup/o corcitura si o pechineza, dar nu compenseaza lipsa celui pierdut.
Era un catel minune!

| RAY explică (pentru caramela):

Din pacate asta e, numai poti intorce timpul orice ai face, macar ala a fost pedepsit sau nimic?

| caramela a răspuns (pentru RAY):

Am aflat prea tarziu cine a dat cu masina peste el.
Trecuse 2 ani.

| RAY explică (pentru caramela):

Scuze ca tiam amintit de el

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu poti generaliza. Depinde de fiecare om.

| RAY explică (pentru AFR81):

Nu am generalizat, sunt de acord, nimen nu a vrut sa se nasca roman sau x natie nu decidem asta, asta e parera unor oamenii care traiesc aici

| Fatamuntilor a răspuns:

Experienta propie m-a invatat ca in afara familiei gasesti foarte greu persoane de incredere!
Dar nu cred ca este valabil doar la romani!

| xlrnouă a răspuns:

Eu din câte știu români sunt persoane de încredere dar și niște trădători înrăiți!