| Membra a întrebat:

Credeţi că toţi oamenii pot avea o gândire profundă? De ce?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Asteapta raspunsul lui Bacemi si sa-i dai fundita.

| Libelle a răspuns:

Nu.
Pentru ca daca lui X ii vorbesti metaforic si tu te astepti ca el sa priceapa sau si mai mult sa-ti raspunda la fel, s-ar putea sa se uite la tine ca felul 14.
Acum orice om poate gandi profund pentru el.Se poate imbata si sa inceapa sa cante despre viata, tot profund e si-aia, in conceptul lui.

| Annd a răspuns:

Pentru ca, cu timpul au putut sa-si dezvolte abilitatea de a gandi mult mai repede si pot observa lucruri pe care altii nu le pot vedea,se gandesc la complexitatea vietii, analizeaza din plin ce au vazut si ce cred, etc.

| TotLora a răspuns:

Daca nu gandesc profund cu siguranta gandesc pro fund.