| neonpurpuriu a întrebat:

Credeti ca TPU poate deveni o obsesie?
Tu cat timp rezisti fara sa nu intrii pe TPU?
Ai putea renunta la acest site sau a devenit deja o parte importanta din viata?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsesie,nu,dar poate devenii parte din viata oricui.

| syng4alex a răspuns:

Nu prea stiu care e faza cu acest TPU.nu stiu inca adevarata lui valoare.dar nu e o obsesie pentru mine fiindca nu am descoperit misterul acestui site.multumit?

| Doηηa a răspuns:

Eu intru pe TPU atunci cand nu am ce face, la mine nu poate fi vorba nici decum de obsesie sau "o parte importanta din viata mea".

| WR104 a răspuns:

Nu are cum sa devina o obsesie.
Ma duc sa-mi fac o cafea sa nu cumva sa ma ia somnul pana nu raspund la toate intrebarile de azi de pe TPU happy
Numai bine!

| CandyTetris a răspuns:

Depinde de cat de ocupat esti in viata de zi cu zi. Avusem si eu o perioada in care intram din 15 in 15 minute sa verific, sa vad cine, ce a mai scris(aia fiind si perioada in care trebuia sa dau bacul si eram deprimata si panicata rauhappy ), acum insa nu prea mai am timp, sau de fapt interes, inca intru cand mai iau o pauza intre invatat, prieten si lucru si serialetongue dar asta se intampla cam o data la o saptamana sau douahappy.