| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca tristetea e cel mai moral lucru de pe pamant? Fiind trist esti cel mai moral si esti si inteligent?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Tristetea e o stare emotionala, nu te face mai moral sau mai imoral.

| T0T a răspuns:

Nu cred.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Tristetea e un sentiment pe care cu totii il avem sau l-am avut, nu cred ca daca esti mai trist esti si mai inteligent dar cine stie, poate, nu sunt sigur.

| OanaDs a răspuns:

Tristetea nu naste inteligenta! Cu inteligena trebuie sa te nasti!
Sa fii trist o perioada e ceva normal, problema e sa nu fii trist in permanenta pentru ca iti poate afecta organele vitale, sau iti poate spori ura din sufletul tau pentru ceva sau cineva!
Traieste-ti viata dupa propriile reguli! Fii cine vrei tu sa fii si nu asculta pe nimeni,,, doar FII TU!
Eu nu pot concepe viata fara sa zambesc macar... fara sa aud o gluma la care sa rad pana fac pe mine daca e nevoielaughing
Sfatul meu: Da-o naibii de tristete si uita-te mai bine in jurul tau dupa "chestii" ce te pot face fericit!