| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca va veni ziua in care cu totii ne vom da seama ca viata a fost doar o bataie de joc?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e asa in orice situatie

| RAY a răspuns:

Depinde man cu cine isi imparti viata, nu cred ca viata mea o bataie de joc, cred ca am fost bataia de joc a celor in care credeam am crezut o data

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar acum depinde de personalitatea fiecărui om. Dacă de exemplu un om a trăit doar în puf toată viața și încă o va face nu cred că o să realizeze cum e cu adevărat această viață.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ne vom da toti seama.

| Morrígu a răspuns:

Nu cred, știu asta.

| LoveSleep a răspuns (pentru Morrígu):

Cine te-a ranit?

| Morrígu a răspuns (pentru LoveSleep):

De cele mai multe ori eu.
De ce esti curios?

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Da,cred ca va veni momentul cînd ne vom da seama de anumite lucruri despre viață, dar fiecare la rindul sau, niciodată nu o să ne dam seama toti de același lucru în același timp.

| BeardedSamurai a răspuns:

Viata mea e o trecere sa ma intaresc, viata mea nu e o bataie de joc.
Viata e un miracol dar noi oamenii din ziua de azi nu ne mai dam seama de asta.