| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca visele pot deveni realitate? (ma refer la cele pe care le visam cu ochii inchisilaughing.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Consider că visele transmit ceva, nu doar ceea ce este în subconștientul tău. Poate că visele te pot avertiza în legătură cu unele lucruri care se vor întâmpla mâine, peste o săptămână, o lună. Trebuie doar să știi să le interpretezi.

| Dariusuu a răspuns:

Daa cred asta.

Înainte să dau bac-ul la matematică am visat că va cădea la subiectul 2 legi de compoziţie în loc de polinoame şi ca să vezi...

Aia a căzut.

O zi frumoasă să ai.

| AtateaConditii a răspuns:

Se poate, depinde ce visezi. De exemplu daca visezi ca vrei sa ajungi medic si tu iti doresti foarte mult si pui mana si faci, normal ca o sa ajungi. Daca te referi la visele: am visat un zombi ca imi manca cainele. nu o sa se implineasca. Sunt vise fictive, desprinse din realitate, despre viitor, despre persoane de care iti este dor. Visele nu sunt preziceri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da..am primit cadou multe lucruri pe care mi le doream happy incet, incet o sa iti indeplinesti si cel mai mare vis pe care il aiwinking

| Me01 a răspuns:

Doar daca crezi in tine, daca ai încredere in tine visele devin realitate dar e nevoie de multă răbdare.