| Daiana14 a întrebat:

Credeti ca visele pot devenii realitate?

6 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Da! Dar trebuie sa crezi in acel vis, sa il ajuti sa se indeplineasca tongue

| aniazuzi a răspuns:

Eu cred ca da... depinde.winking
ce ai visat ceva frumos? laughing.
Continua sa speri si poate se vor implini :*

| Ygreek a răspuns:

Visele oamenilor sunt aripi cu care aceştia zboară spre cer;
Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viaţa nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare;
^_^

| mgtow a răspuns:

Gandurile devin realitate daca cunosti legea atractiei, totul depinde de focalizarea gandurilor pozitive sa te gandesti constant la ele si devin reale in functie de cat de mult te gandesti la ele mai repede se implinesc.

| mdany a răspuns:

Unele da..am avut vise care adevereau anumite lucruri a doua zi..depinde.

| Spiin a răspuns:

In cazul in care este o fantezie, ma indoiesc, dar daca e ceva posibil atunci poti sa depui un efort ca sa-l implinesti happy