| littlethings23 a întrebat:

Credeti ca zodiile berbec si rac se potrivesc?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Nu te lua dupa compatibilitate ca nu intodeuna sunt adevarate!
Eu sunt taur si de exemplu se zice ca taurul nu se intelge deloc cu berbecul straight face
Prietena mea cea mai buna e berbec, am fost cu 2 baieti care erau in zodia berbecului si ma intelegem PERFECT cu amandoiwinking la fel si cu prietena mea, suntem 2 zapacite amandoua laughing Deci in concluzie nu te lua dupa asteawinking
Bine, cateodata, pot sa se si potriveasca, dar asta nu e in cazul meu
Noapte buna laughing

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu trebuie să te iei după zodii...
Fă ceea ce-ţi dictează inima. :)
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/berbec/rac.php

| Wøodenpints a răspuns:

Cred că un om care-i atât de dobitoc încât crede în zodii nu se potrivește cu nimeni și nimic.

| PedoBarbie a răspuns:

Da. Se potrivesc.

| Public22 a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa zodii, astea sunt baliverne.

| Peaches a răspuns:

Dupa ceea ce spun zodiile berbecul nu se potriveste cu racul. Racul e visator, sensibil, casnic, berbecul e impulsiv, dornic de noutati si nu prea recepteaza bine sensibilitatea racului. DAR nu cred ca asta are importanta, pentru ca trasaturile zodiilor sunt cu caracter general dar oamenii (atat de multi in aceeasi zodie) sunt foarte diferiti. Tatal meu si mama mea sunt in zodii incompatibile si totusi se inteleg perfect.
Sper ca asta te ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta

| dinhoo a răspuns:

Cica este stereotipul perfect.
Depinde daca e berbec barbat - rac femeie sau invers, berbec femeie - rac barbat.
Citeste:
http://zodiac-traits.com/aries-man-cancer-woman.html
si
http://zodiac-traits.com/aries-woman-cancer-man.html