| Nişka a întrebat:

Credeti in astre? Eu fara a citi horoscopul la inceput de zi nu ma simt binelaughing

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu.Intr-un timp eram si eu la fel ca tine, dar cu timpul m-am dezobisnuit.In horoscop cel putin, nu cred.happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata este adevarat, cateodata nu. thinking

| User a răspuns:

Cred in mine.

| florin_7920 a răspuns:

Cred in ceia ce âmi propun sa fac, dar in astre eu stiu nul prea citesc.

| Bia:X a răspuns:

Dalaughing adica cateodata chiar spun adevarullaughing happy

| floflory a răspuns:

Eu il citesc doar de vreo 3 ori pe luna... din reviste si dupa 2 min dupa ce l-am citit nu mai stiu nimic blushing