| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in chestia cu 21 decembrie?

24 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu,e o prostie.

| mona a răspuns:

Sincer nu cred nimic

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu, nu stiu noi cand este sfarsitul lumi. Doar Dumnezeu stie, El decide.
*-*

| Demise a răspuns:

Nu. Au mai fost şi alte dăţi când s-a spus că va fi sfârşitul lumii şi uite, suntem în viaţă.

| Demise a răspuns:

Nu. Au mai fost şi alte dăţi când s-a spus că va fi sfârşitul lumii şi uite, suntem în viaţă.

| Timeea2001 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

| AlinaOneDirection a răspuns:

Nu neaparat, dupa parerea mea, nu au nici un argument concret.

| RAY a răspuns:

Nu

| Mădă0611 a răspuns:

Nu cred, da' sper laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate daca n-ati mai inversa numerele si n-ati mai crea apocalipse, ati putea sa rationati un pic. e mai probabil sa te calce o masina maine si sa mori decat sa vina sfarsitul lumii pe 21 dec

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma refeream neaparat la apocalipsa, ci la chestia cu ale 3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfarsitul lumii vine de ani buni, de ce sa cred?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se spune despre apocalipsa nu dar ceva ceva tot o sa fie, nord coreenii trage o salva de rachete cu raza medie de actiune in acea zi, indreptate catre nu se stie

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Sunt doar aberații!

| 4ndr33y a răspuns:

Apocalipsa si sfarsitul lumii este cand TU o sa decedezi, fie peste o ora, peste 10 zile, peste 100 de ani... enjoy life pana atunci!

| slowswag a răspuns:

Nu,deloc

Răspuns utilizator avertizat
| mimi2000mimi a răspuns:

Nu...da ce, am murit la eclipsa de soare sau in 2000? inseamna ca eu nu existlaughing

| OliverArrow a răspuns:

Nu cred.

| Cosa28 a răspuns:

Deschideti-va ochii si veti vedea, deschideti-va urechile si veti auzi, deschideti-va mintile si ve-ti intelege, deschideti-va inima si DOMNUL va v-a lumina! Astea sunt prostii din urma caruia oamenii devin milionari..singura apocalipsa e la oamenii in buzunare big grin

| Thunderstruck a răspuns (pentru Cosa28):

"Deschideti-va chii" si tu ne vorbesti de zei? Ce ironie.

| Cosa28 a răspuns (pentru Thunderstruck):

E scris ochiiwinking

| Thunderstruck a răspuns (pentru Cosa28):

Greseala mea, dar ma bucur ca n-ai nimic de comentat despre ironia asta...

| RaluNico a răspuns:

Cu siguranta asta e o inventie a oamenilor.happy
de cate ori am mai auzit despre sfarsitul lumii...degeabahappy
deci,stai linistit, cu siguranta asta nu se va intamplahappy