| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in compatibilitatea intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fie cel putin compatibilitate sexuala. Iar compatibiltiatea pe alte planuri NU implica musai si compatibilitatea sexuala.

10 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Da, clar.

| Drimmero a răspuns:

O relatie nu ar trebui sa ia nastere din compatibilitate? Ma gandesc ca asta e motorul uneia.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred in acel ceva ce nu poate fi explicat, dar este simtit de cei doi.
Ca este compatibilitate sau altceva... nu conteaza.

Ce nu cred, ar fi sa se puna de comun de acord doua persoane sa se intalneasca, ca au stat ei si au calculat ca sigur se potrivesc, comform anumitor statistici.

| Dismally a răspuns:

Cred ca este obligatorie compabilitatea, altfel nu va iesi nimic.

| Lukasssz a răspuns:

Nup

| DonEduardo a răspuns:

Da, cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pe asta se bazează și formează o relație.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai important aspect.

| Arakiss a răspuns:

Da, e esentiala. Altfel ce sens mai are relatia.