| marilena04 a întrebat:

Credeti in destin? big grin cum ar fi ca v-a "fost scris" sa intalniti o persoana, sa faceti un anumit lucru etc. :p

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Destinul este cuvantul invetat de lasi pentru a-si justifica esecurile

| mgtow a răspuns:

Eu cred ca doar la partea cu jumatatea e sa fie scris undeva laughing va veni cand nici nu te astepti jajaj in rest trebuie sa te descurci in viata daca nu faci nimic mori de foame. Faina pisica ta

| Libelle a răspuns:

Cred ca nu intalnesti degeaba pe cineva.Ca totul are un scop.
Uite de exemplu eu.Nu obisnuiesc sa iau id-uri de pe site-uri, cu atat mai putin id-uri de baietilaughing
Si de pe TPU, am luat intr-o zi aiurea un id, de plictiseala.Si am inceput sa vorbesc cu persoana respectiva, si toata vorba asta s-a transformat in ceva mai special pentru mine.Deci a fost o chestie...sa iau eu id-ul ala.Si am mai stat si pe ganduri.Am dat de 2 ori pe postul cu id-ullaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca exista, dar si ca il poti schimba happy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, adica uneori da; de ex:clasica intrebare:,, oare ce-o sa ma fac cand o sa fiu mare?" imi va schimba radical viata daca aleg sa ma mut intr-o casuta la tara sa cresc oi sau sa ma fac politician... poate ca undeva e scris ceea ce va urma, ceea ce trebuie sa fac...