| Justmeandmysmile a întrebat:

Credeti in horoscop?Dar caracteristicile zodiei voastre se potrivesc cu personalitatea voastra?Motivati raspunsul,vreau sa aflu mai multe despre ajutoarle TPU happy. FUndita si voturi.

Răspuns Câştigător
| monutza90 a răspuns:

Ai gasit persoana potrivita eu sunt pasionata de astrologie.Da cred in horoscop.Sunt zodia taur si tot ce spun acolo este adevarat si calitati si defecte. Daca vrei da-mi id-ul si vorbim mai mult.Ce zodie esti?

| Justmeandmysmile explică (pentru monutza90):

Scorpion

| monutza90 a răspuns (pentru Justmeandmysmile):

Stiu despre scorpion ca este curajos,hotarat, nu prea are mare incredere in ceilalti, se enerveaza cam repede.Atunci cand are ceva pe suflet nu prea arata, dragostea, ura sau gelozia sunt puternice. Uneori intra in actiuni periculoase.Este ambitios,inteligent,viclean,posesiv.Ii place sa faca misto de altii. Daca il raneste cineva vrea sa se razbune. Poate sa aiba boli de stomac, infectii, intoxicatii.Este optimist, vesel, romantic.

| Justmeandmysmile explică (pentru monutza90):

Cam asa este apropo iti dau tie fundita

| monutza90 a răspuns (pentru Justmeandmysmile):

Mersi.Daca te mai intereseaza ceva poti sa ma intrebi