| ShowTim3 a întrebat:

Credeti in magicieni?winking

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate iluzionisti...

| emima a răspuns:

Nuuu

| BaiatulAnonim a răspuns:

Tu crezi in Mos Craciun? laughing e cam acelasi lucru big grin da cred big grin magicienii exista, magia e cea care e ireala big grin doar o adunatura de iluzii optice si sincronizari perfecte care sunt menite sa pacaleasca ochiul uman big grin

| ZoZoHeart a răspuns:

Nu!
(ce robotel prost are TPU)

| Ionut9696 a răspuns:

NU! Asa zisii magicieni nu sunt nici in ruprul capului magicieni ci ei prostesc lumea cu niste abureli de iluzii. poti gasi pe youtube cum fac ei unele "trucuri" si vei vedea ca si tu poti face acele lucruri