| iuliaaa_8865 a întrebat:

Credeti in prieteniile adevarate dintre baieti si fete?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Eu sunt prietena cu Stef de... 8-9 ani de zile.Suntem vecini si de cand eram mici eram zapaciti.Toata lumea zice ca suntem cuplati si ca atunci cand o sa fim mari o sa ne casatorim
Nici anesteziata nu-l iau de barbatno talkingCa prieten, oricand.Ca viitor iubit, niciodatawhistling

| Bacemi a răspuns:

Cred. Am foarte multe prietene. Ma inteleg de minune cu ele. Eu prefer o relatie de prietenie cu fetele mai degraba. Sunt mult mai de folos din orice punct de vedere.

| fluturas a răspuns:

Sincer nu prea cred, cred ca doar atunci poate fi o prietenie adevarata in cazul in care cei doi se inteleg bine si nu se simt atrasi unul fata de altul din punct de vedere fizic, stau la distanta si le este frica sa incerce o relatie, ori au amandoi iubit/a sau cel putin unul dintre ei, ori este diferenta mare de varsta si considera ca ar trebui sa ramana doar prieteni happy

in rest, daca se inteleg bine, se mai si intalnesc des, cu siguranta se vor indragosti, sau macar unul dintre ei happy

| cosima11 a răspuns:

Pai, nu prea cred ca exista prietenie adevarata intre un baiat si o fata pentru ca intotdeauna unul dintre ei se va indragosti de celalalt.si atunci totul se strica.

| Alexandrion_6425 a răspuns:

Eu cred. Am vazut multe situatii in care baiatul si fata se inteleg foarte bine ca prieteni adevarati, nu ca iubiti.

| Paatricia93 a răspuns:

Nu. Cunosc o fata si un baiat care se intelegau foarte bine, isi ziceau frate si sora, apoi s-au indragostit. Dupa o perioada scurta s-au despartit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cred.

| Alexandra_9396 a răspuns:

Nu prea cred, pentru ca intre un baiat si o fata exista macar o atractie...