| Anya_1437 a întrebat:

Credeti in spirite? Ce stiti despre ele?

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Stiu poate prea multe despre spirite. Am citit carti si am vizionat filme documentare despre ramura spiritualitatii. Am vazut o gramada de filme, dar numai unul dintre ele parea ceva mai credibil, dar nici acela adevarat. Este vorba despre un copil tanar care ar fi fost posedat de diavol, iar 3 preoti catolici incercau prin exorcizare sa indeparteze diavolul. La sfarsitul filmului am aflat stupefiat ca era doar o farsa al acelui copil. Era o "dementa" voluntara specifica varstei la care popii au pus botul. Raspuns: Nu cred in spirite! O sa vezi cum apar "alienatii" care vor sa provoace agitatie, si vor spune ca au trait pe propria lor piele. Nu ti-as recomanda sa le dai crezare. Ei o sa povesteasca faze din diferite filme pentru ca atat le poate capul.

| BeautyTeacher a răspuns:

Hey:*Da cred.Am facut spiritism si e real, din pacate. Dar sa nu faci pentru ca deranjezi mortii de la locul lor si daca nu se pot intoarce te vor bantui si e tare naspa.Deci te sfatuies sa nu faci:*