| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Credeti in zodii?

Eu cred.De multe ori mi s`a adeverit cam tot ce am citit. Cred in zodii, cred si in destin. Voi?

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da, cu desavarsire da! laughing Mai mult in descrierea lor! Dar o data mi s-a intamplat sa se adevereasca ceea ce spunea la preziceri, pe bune laughing
Si eu cred ca "Ce iti e scris in frunte, ti-e pus! "

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred în caracteristicile zodiilor, dar nu...horoscopul zilnic pentru că nu prea se întâmpă aşa cum zic ei oh go on şi în plus eu niciodată nu mă uit la horoscopul ăla zilnic în care îţi zice că azi o să păţeşti aşa, aşa şi aşa oh go on.

| Doddel a răspuns:

Si eu cred
chiar e adevarat ce am citit

| stresu a răspuns:

Zodiile and stuff reprezinta o industrie de milioane de dolari, asa ca e bine pusa la punct. Horoscopul zilnic e facut vag (azi vei avea probleme de sanatate) si atunci indiferent daca esti depistat cu HIV sau ca iti rupi o unghie crezi ca te-a nimerit. Sau e sub forma de sfat: fereste-te de oamenii invidiosi (apai asta stiam si fara horoscop). Fiind asa vagi greu sa nu te regasesti.
Cat despre zodii, nu cred ca as fi avut alta personalitate daca ma nasteam in septembrie de exemplu. Si nici nu cred ca sunt aeriana, superficiala si cu 2 fete sau ca ma plictisesc usor de partener. Iar mama si tata ar fi trebuit sa se impuste reciproc conform unui zodiac, dar le-a tinut 31 de ani.
Asa ca scetica raman.

| username_8290 a răspuns:

In zodii da. in zodiac nu.

in prezicerile alea ca azi leii sunt morocanosi gemeni pierd bani etc. nu cred dar cred in zodiac. Adica persoanele care sunt nascute in zodia X sunt exact asa cum sunt toti din respectiva zodie.

| Carlene a răspuns:

Si eu cred!

Poate ca eu sunt mai ciudata dar cred si in : fantome, varcolaci vampiri, etc!
Acum depinde de fiecare persoana in parte!