| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți în zodii,horoscop,astrologie? Eu da, îmi place domeniul

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Exista aspecte care ne influenteaza, corpurile ceresti avand masa mare normal ca vibratia lor influenteaza vibratia oamenilor, dar nu pe toata lumea la fel.Mie imi place sa ascul in acest sens pe astroloaga Daniela Simulescu de la Dc News.Eu o consider una foarte credibila studiaza astrologia de 16 ani, uite de exemplu ce ne spune despre influenta lunii noi din 4 august, eu cred ca merita ascultat.
https://www.youtube.com/watch?v=9IadnbtukFE

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ma bazez pe ea, dar 'cred', asa de amuzament/superstitie.

| Madaxo97 a răspuns:

Cred în unele aspecte din astrologie, horoscop, zodii, nu în totalitate dar cred puțin.

| Theo94 a răspuns:

Nu, astrologia e o pseudostiinta.

| IonelPacate a răspuns:

Tu crezi in Zana Maseluta?