| Minty a întrebat:

Credeti ca fetele blonde sunt neaparat proaste
sau baietii blonzi
cine a inventat asta stia ca cel mai mare iq din lume il are o blonda

?

si eu sunt blonda
si mi se pare o aberatie
mai sunt si brunete care dau in gard

13 răspunsuri:
| vip 2010 a răspuns:

Nu e o prostie... am prietene care sunt blonde dar sunt extrem de inteligente,,, poate ca brunetelor le e ciudalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specia numita "barbat " este inferioara femeii, pentru ca el este impotent, ea este blonda, pentru ca el este betiv, ea este tot blonda si tot asa.

| oz a răspuns:

happy normal ca nu are nici o legatura culoarea parului cu numarul neuronilor sau coeficientul de inteligenta.Prostia loveste in toate culorile.Si in galben si in negru si in rosu. Daca o iei dupa Hitler, rasa cea mai, si cea mai erau blonzii cu ochii deschisi(verzi, albastri)

| BuBuLyNa a răspuns:

Nu e asa si eu am o colega blonda si e desteapta nu crede asa ceva! Mie de exemplu fetele blonde mi se par unicate! Eu sunt brunetatongue

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Stii de ce au unele femei buricul vanat? Pentru ca exista si barbati blonzi laughing
Is doar glume, trebuie sa stii sa le gusti.Si eu sunt blonda dar imi plac la nebunie bancurile cu blonde

| ingerash_1766 a răspuns:

Si eu sunt blonda, si de aceea m-am gandit sa-mi schimb culoarea parului, dar inca ezit

| miauu a răspuns:

Eu sunt blonda si cand ma face una sau unu blonda
ii zic :"am eu mintea oxigenata, dar de mine e bine... fata de tine ca esti bruneta si fara minte"
de obicei le inchid gura.
sau daca rad de mine le mai zic "razi manca'me'ai..."
si se oftica

| Minty explică:

Toti cei care cred ca blondele sunt proaste
sa se uite le ''legally blonde''

| Lale_2033 a răspuns:

Si eu sunt blonda, dar cand zice cineva ceva ii spun ca sunt sub acoperire laughing

| Bacemi a răspuns:

Sunt fete blonde care au companii proprii. Crezi ca barbatii din subordinea lor pot comenta ceva? Sunt fete si fete. Nu conteaza culoarea parului.

| thegreatgatsby a răspuns:

Avand in vedere ca ai pus o asemenea intrebare e clar! scuze da esti blonda ce sa -ti fac. asa te-a facut mata, asa mori. si pare ca te simti blonda e chiar asa de greu sa te apese pe cap un fir blond? inkt incepi sa te simti proasta? oofff eu iti doresc o dezvirginare cat mai nedureroasa, sh poate nu ramai insarcinata, foloseste prezervativu mama, sh pace!
- cristinutza din clejani pe la munte se aduna laughingrolling on the floorrolling on the floor

| Minty explică:

pentru IoanaAlexandra
draga mea nu am pus intrebarea asta pentru ca ma consider proasta
ar fi o aiureala din partea mea
caci dintre toate persoanele care ma cunosc nu exista una sa zica sau sa gandeasca despre mine ca as fi proasta si nu spun asta ca sa ma laud
bine zice alexandra''brunetelor le e ciuda''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...informandu-ma am aflat si eu(o blonda) big grin ca bancurile sunt niste aiureli departe de realitate...happyasa ca lasa-ti gluma la o parte blondelor! fiti voi insiva pentru ca sunteti inteligente!