| d3javw a întrebat:

Credetii in blesteme?

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Nieet. Mi se pare aproape la fel de stupid ca superstițiile. Dar au ceva în comun. Numai oamenii inculți care nu știu pe ce să dea vina că li s-a întâmplat ceva rău cred în asta.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu.

| thealchemist a răspuns:

Yup!

| Musique a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa, am niste prieteni de familie care sa zic si eu, au cam fost blestemati sau ceva de genul, cum vrei s-o numesti.

| Chronicles a răspuns:

Eu una, nu.

| ORDKEO a răspuns:

Sincer nu, cred in alte chestii, dar nu in blesteme.

| VanillaCh0c0 a răspuns:

Sincer? In lumea asta, orice e posibil, deci. da.

| Clllaudiaa a răspuns:

NulaughingDar pe multe persoane am auzit ca au fost blestemati si li s-au untamplat lucruri nasoale in viata lor.