| anonim_4396 a întrebat:

Credincios la batranete? ce-i asta? m-am saturat de toate babele[inclusiv mamaimea]care acum se cred sfinte si se duc la biserica, fac cruci peste cruci, rugaciuni peste rugaciuni si in tinerete daca au calcat o data pe an la biserica si acum se roaga ca Dumnezeu sa le dea sanatate... ce pana mea te mai rogi u la 75 de ani sa traiesti? O fi vreun sindrom? lamuriti-ma si pe mine va rog.sau dati-va cu parerea.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa ajungi si tu la o varsta ca a lor si nu vei mai gandi la fel ca acum.Garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu care-i faza cu chestia asta.Am fost si eu prima data la biserica dupa cativa ani si m-a amuzat credinta asta oarba a lor.Dar nu atat de tare incat sa mai calc vreodata prin vreo bisericahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, pe bune acum` altceva ce ai putea sa faci la batranete? Macar fac un lucru bun (majoritatea).