| RazzMTB a întrebat:

Crestinii macar stiu din ce mitologie provine zeul lor? ma indoiesc

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ma nene, tu alta treaba nu ai decat chestii de astea zei, religie si rahaturi genul asta? Pui niste intrebari de om prost laughing unde pui ca esti si la categoria gresita, mergi la religie si intreaba acolo pe cei religiosi.
Mai era unu ceva vreme in urma la fel, zi de zi, ora de ora aceleasi intrebari timpite, sa nu spui ca tot tu esti utilizatorul respectiv laughing

Du-te si fa si tu ceva util, da cu matura, fa curat pe undeva pe linga padure, rau ceva, sa arati ca esti util cumva.

Vorba cuiva pe aici, oare nu te plictisesti sa repeti mereu aceleeasi timpenii intruna?
Pune si citeste o carte, poate te mai luminezi nitel laughing lasa oamenii in pace, ce tiau facut crestini?
Fiecare om este liber sa creada ce doreste, este liber sa se exprime, daca nu deranjeaza pe careva.

Nu vad pe aici cu ce te-ar deranja pe tine cei religiosi, Stai departe de ei daca nu-ti place religia sau cei religiosi si aia e tot, dar fa ceva util.
Daca mai pui mult intrebabri de astea timpite pe aici sigur o sa fii blocat, se satura si astia cu TPU la un mom dat de tine laughing

Hai ura si la gara, nu mai vrem sati vedem ineptiile pe aici.

| RazzMTB explică (pentru relian):

Nici doua cuvinte n-ai fost in stare sa legi si vrei sa te bag in seama?

| Lupică27 a răspuns:

Frate pui in fiecare zi exact aceleasi intrebari, nu te-ai plictisit? ti s-a raspuns de zeci de ori.

| ShaOfHatred a răspuns:

Unii știu, alții nu

| ILikeBlackCats a răspuns:

Hai lumineaza-ne

Întrebări recente