| AlinutzaRouz a întrebat:

Crezi ca ai o personalitate puternica?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu unele persoane, foarte puternica. Dar cu apropiatii mei, nu.big grin

| Flav a răspuns:

Da. Dar sunt unele persoane din viata mea la care sunt foarte usor de descifrat si oricat de puternica ar fi personalitatea meea, au leacurile necesare pentru a ma transforma dintr-un leu sau vultur intr-un simplu arici sau soricel. Si asta prin atitudinea lor si tonalitatea vorbelor adresate. Si ma enerveaza lucrul asta ca sunt asa slab pentru ele, dar in acelasi timp mandru ca sunt persoane valoroase ce mi-au furat respectul si ma pot increde in ele. happy

mariana
| mariana a răspuns:

A avea o personalitate puternica inseamna a-ti stabili ce tel urmaresti si apoi sa-l si realizezi, prin forte proprii. A avea o personalitate puternica inseamna ca, trebuie sa fii tare ca "stanca", pentru a nu te abate de la drumul tau, dar in acelasi timp de a fi fragil si tandru atunci cand iti manifesti iubirea pentru cei dragi. Acest lucru nu inseamna a castiga orice discutie contradictorie ci, a recunoaste cand ai gresit si a-ti cere scuze, pentru ca acest lucru trebuie sa-l faca un om inteligent si cu o fire puternica.
Trebuie sa ai responsabilitatea faptelor tale si sa ai, in acelasi timp, disponibilitatea de a-i ajuta pe cei din jurul tau, altfel esti un egoist, care traieste ca un lup singuratic si atunci viata nu mai are farmec si te trezesti ca, esti "inconjurat" doar de singuratate.
Eu am o personalitate puternica si pot spune ca, traiesc in echilibrul, cu toate valentele firii mele si fiind o fire practica, nu filozofez despre viata ci, o traiesc pur si simplu.

| SweetCandy a răspuns:

Nu mereusaddaca sunt lovita in punctele slbe. s-a terminatsad

| hândel a răspuns:

Nu cred, sunt convins de asta.batting eyelashes

| juniper a răspuns:

Personalitate puternica, in ce sens? Eu cred ca da, nu stiu, cam intre.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu cred - sunt convins, ca am o personalitate puternica.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu cred ca da.De obicei cand ma cert cu cineva eu nu ma las... dar pana la urma toti avem puncte slabe, nu?

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Da, eu una sunt mai mult ca sigura ca am o personalitate puternica :d

| andrei09lucian a răspuns:

Cred ca da de obicei cand vreau ceva obtin!