| DenisaNicoletaG a întrebat:

Crezi ca daca o pisica neagra iti taie calea o sa ai ghinion?hee hee

25 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, este doar o superstitie pentru cei naivi care inca cred in asta laughing

| Speed99 a răspuns:

Da, cum sa nu. Si mai cred ca pamantul e plat si ca extraterestrii-reptila sunt printre noi.

| RAY a răspuns:

Da,poate te manca daca i este foame

| OldSoul a răspuns:

Da de unde, am 4 pisici negre care-mi taie calea zilnic si totusi sunt in viata.

Da, am oarecum ghinion in dragoste, oare asta sa fie ghinionul?

PS:Ofer spre adoptie 2 pisici negre si pufoase, cuminti si jucause, doritorii sa-mi lase mesaje in privat.

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Daca imi trece o pisica neagra prin spate, o sa am noroc? thinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru PersonajFictiv):

Poate devii bogat happy

| PersonajFictiv a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Mai bogat de atat? O sa donez banii.Fac o biserica poate, merge bine afacerea am auzit.

| DenisaNicoletaG explică (pentru PersonajFictiv):

Moooor, de ce ai face o biserica? laughing
Vin pe la tine, sa ma spovedesti si sa ma impartasesti, daca tot zici ca o sa o duci asa de bine laughing happy

| PersonajFictiv a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Eram ironic.
La mine vin preotii si se spovedesc doar, astia cu multe pacate gen " mi-am luat si eu un bmw pe banii la prosti, o sa fac 50 de metanii (cred ca asa se scrie) si aprind o lumanare".

| DenisaNicoletaG explică (pentru PersonajFictiv):

Mi-m dat seama happy
Se scrie matanii, pe aproape happy

| PersonajFictiv a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

N-am fost de cativa ani la biserica, nu prea am bani.

| DenisaNicoletaG explică (pentru PersonajFictiv):

Bai omule, lesin! laughing

| Staind a răspuns:

Probabil pisica o sa aiba ghinion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motanul meu negru fiind de cate ori mi/a trecut prin fata ar trebui 15 generatii dupa mine sa aiba ghinion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred in superstitii.In plus, pana acum cativa ani am avut o pisica neagra si nu mi-a adus ghinionlaughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu, nu cred in superstitii.

| 393Dan a răspuns:

Nu mi-o taie daca o i-au la dreapta

| Andwta a răspuns:

Pe deoparte cred pe de alta nu. Nu s-a intamplat nimic rau dupa ce o pisica mi-a taiat calea. Superstitii! Nu cred ca sunt toate adevarate, poate unele coincidente.

| 4StarLight a răspuns:

Mi s-a întâmplat să-mi taie calea într-o seară și asta nu a schimbat cu nimic norocul meuwinking

| nhhv a răspuns:

Aberații.

| Chernobyl a răspuns:

Nu, nu cred in asa ceva s-au daca treci pe sub o scara o sa ai ghinion.