| carollina a întrebat:

Cu care din fete credeti ca va ramane burlacul?

15 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Violeta sau Roxana, cred eu big grin
Tu?

| Gigiku a răspuns:

Cu niciuna. E burlac!

NOname
| NOname a răspuns:

In concurs cred, ca va ramane cu Violeta. Apropo, ea e timisoreanca de-a mea.winking
Iar in viata reala cred, ca tot cu Bianca va ramane. oh go on Toate celelalte fete sunt doar de dragul show-ului. Nu simte mai nimic pentru ele (parerea mea).winking

| Bubu a răspuns:

Cu niciuna laughing Niciuna nu cred ca are valoarea lui whistling.

Daca ar fi sa castige, cred ca ar fi Roxana (cea sportiva) sau Violeta, dar in niciun caz burlacul nu ar avea vreo relatie serioasa cu elewinking e doar distractie, nimic serios

| OanaG a răspuns:

Poate o va arde un pic cu Vileta, insa Bianca va fi mereu inima lui!

Asta a declarat si el.

| Doddel a răspuns:

Blonda, care avea o rochie din ziare si care e profesoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cu mihaela sau melania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va ramane cu roxy handbalista! sunt sigura e cea mai tare din toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaelatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxana dar doar in acest show, pentru ca in realitate va ramane cu bianca dragusanu (parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca, cu mihaela dupa parerea mea sau cu violeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mihaela
pentru ca o iubeste mult
catalin botezatu a petrecut mai mult timp cu mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns mie imi place de mihaiela dar el va alege pe violeta