| CosminCSM00 a întrebat:

Cu ce program pot sa compun melodii ca si un dj? Apo vreau sa o incarc pe youtube, dar mai intai vreau un program bun de compus melodii. Am incercat mai multe dar nu sunt prea bune de compus. Cel mai bun program funda.

2 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Un DJ compune melodii? thinking Eu stiam ca el doar imbina parti din melodii/ melodiile intre ele (dj-deejay-disk joker), dar am inteles ce ai vrut sa zici si ce pot eu sa-ti recomand este FL Studio. Poti face orice gen de melodii in el avand o multime de instrumente/ sunete/ efecte si poti instala si tu altele daca doresti.winking Este adevarat ca este cam greu de compus cu mouse'ul dar daca ai melodia deja formata in minte nu cred ca este greu deloc. Succes happy

| Gabytzuu001 a răspuns:

Cam greu de compus cu mouse-ul.