| inna a întrebat:

Cu ce realizare te mandresti cel mai mult pana in prezent?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Cu faptul ca mai am putin si termin o facultate de prestigiu
urmez un sport de performanta unde am avut mari succese atat pe plan judetean, cat si pe cel national
Dar cea mai mare realizare e ca n-am uitat de citatul '' Nu uita cand erai copil ce ti-ai propus ''. De asta sunt cel mai mandru, c-am ramas acelasi.

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea sunt cei cinci copii, apoi o casatorie solida de 35 de ani.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Bro treci la confesoar. Ti astept smug

Ma mandresc cu o familie superba pe care o iubesc la nebunie. Si cu faptul ca pana si cei care nu ma suporta, ma apreciaza happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Faptul ca am mobilizat oameni si facut anumite acte de voluntariat, si ca ma descurc, in viata.

auran
| auran a răspuns:

Cu iubiricile mele mici

| Dara a răspuns:

Fetita mea. E realizarea si mandria vietii mele!

| Dara a răspuns:

Multumesc BRO, esti dragut! happy

| SimpleSergio a răspuns:

Am avut rezultate la nivel judetean la limba franceza laughing in clasa a7a.
Practic un sport. unde in viitorul apropiat voi da rezultate. Pana acum destul de putine. Cam atat!
Dar am realizat ca in urmatorii ani... voi avea mari realizari!happy Viata mea va fi o mare realizare si implinire! Va promit! Numai bine!

| adi a răspuns:

...esti cam indiscreta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am un loc de munca (nu depind de nimeni financiar).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am fost dat afara din munastire dupa ce am fost demascat ca aduc femei in chilie si m-a prins maicu staret. Da nu sint rau si egoist, eu am adus fumei si pentru ceilalti frati si i-am oferit si maicului staret rolling on the floor doar ca ala nu s-a lasat corupt sau nu mai era in stare rolling on the floor Si mai am, am fost director CIA, despre asta nu v-am spus ptrea multe, da poate intr-un episod viitor si am fost si gangster inainte de director CIA. A si mai am istorii de povestit din viata mea, da' sint prea multe, va spun in timp, daca sinteti in stare sa suportati rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dara foarte nobil si frumos, sa-ti traiasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o meserie care imi place fff mult(bucatar, ceea ce tie nu iti placelaughing)si un loc de munca perfecthappy...va urma si restulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea este ca L-am primit pe Domnul Iisus in inima si in viata mea.Acum pot spune ca aceasta este si cea mai mare realizare si fericire din viata asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca am fost cu bursa la Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te-ar caracteriza ultimul tau sef?