| Alexxandru98 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac astazi? ce combinatie merge cu blugi? sau ce va mai >sport urgent! dau funda!laughing

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Dcă blugii sînt albaştrii merge un tricou roşu, sau galben sau alb, dacă blugii sînt gri trebuie un tricou gri ca să te asortezi, şi dacă sînt negrii merge orice.

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

La vremea de afara, ar merge o camasa alba.

| Dizzydizz a răspuns:

Iti recomand o pereche de blugi si un maieo maro sau alt, parul cret daca se poate si in picioare o pereche de pantofismug mov daca iei maieo alb

sa dea o noanta de culoare
:*

| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Esti baiat.baietii nu pun asemenea intrebari!