| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoalaa?happy
Sunt o fire mai inchisa, imi place negrul, movul, albul...Cu ce pot combina vesta rosie?

App: sunt clasa a7a.:]

2 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Adelinika02
Habar nu ai ce se poarta.Cum naiba sa combini rosu cu mov? Ce mai proasta combinatie care am auzit o vreodata.Nu se potriveste deloc. Daca nu sti mai bine stai in banca ta, copilo! Si lasa-i pe cei care stiu sa o sfatuiasca pe Kidii.

| chiska16 a răspuns:

Vesta rosie o poti combina cu pantaloni negri si pantofi mov, o mai poti combina cu fusta mov si pantofi negri.