| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce se joaca fetitele mici in ziua de azi? Dar baietii mici cu ce se joaca?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tableta.

| NotMyFault a răspuns:

Telefonul.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai fetitele cred ca se joaca tot cu papusi barbie sau stau la tablete pe aplcatii iar baietii mai mici stau si ei tot pe tableta asta e ceva normal ori stau pe tableta ori pe telefon si joaca jocuri diverse.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Bine mai sunt si baieti care ies la fotbal la baschet presupun desi nu vad unde ar gasi terenuri de baschet eu cel putin nu am vazut terenuri de baschet la mine in oras.
Sau mai se joaca cu nu stiu ce jucarii aparute recent, habar n-am, am dat si eu niste exemple.

| FazekasErvin a răspuns:

Cei mai multi cu Tableta/telefon/laptop...etc

NOname
| NOname a răspuns:

Fiecare copil se joacă cu ce îi place şi cu ce poate.

| KenWooD123 a răspuns:

Cu tableta sau telefonul.

| OanaSn a răspuns:

De regula fetele se joaca cu papusi, dar mai sunt si unele baietoase care se joaca cu masinute, iar baietii cu masini sau robotei.
In ziua de azi cei mai multi se joaca pe tableta sau telefon.