| kosovo92 a întrebat:

Cu ce v a dezamagit Mosul anul acesta?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu prea multă liniște în casă.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Cu nimic.A fost chiar foarte darnic big grin

| Musique a răspuns:

Cu nimic. thinking

| FadetoBlack a răspuns:

Cu o răceală groaznică.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cu faptul că acum e la mine acasă şi ne certăm pe un iPad. Mi-a zis că mi-l dă numai dacă mă fac creştină, dar eu sunt atee convinsă.
Pe curând!

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru PedoBarbie):

Asta e buna laughing
Spune-le ca te-ai facut crestina, pupa icoana si biblia in fata lor, dati cu mir (daca nu vaselina), stropeste-te cu apa sfintita si gata.Ai ipad. Nu aduci blasfemie nimanui, fiindca esti atee. Daca erau rolurile inversate, era mai greu, caci iti suparai zeul.

| PedoBarbie a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Am rezolvat treaba. Acum mă joc Fruit Ninja şi dau check-in pe Forsquare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-a adus si pe Rudolph cu el.laughing

| Alexandru98 a răspuns:

Cu absolut nimic