| IanisCrsiti a întrebat:

Cu ce va epilati baieti?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Masina de tuns, confort 100%, 0 iritatii.

| Sofer a răspuns:

Mașina de tuns electrica.

| raMLesS a răspuns:

MANSCAPED
Refining the gentleman

| TLF92 a răspuns:

Lol, cu o masina electrica, ce lama de ras, astia sunt nebuni laughing) mai ramane sa te razi in cap cu o lama sa te faci chel

| Glenky a răspuns:

Cu un aparat de ras sau cu bicul

| NakedWarrior a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YllYf_TGttc

Tipul asta e cel mai cunoscut in domeniu, abordeaza toate intrebarile pe care ai putea sa le ai despre epilare si nu numai. Discuta despre relatii, cum sa te imbraci si multe altele.Practic daca ai o intrebare pe care nu poti sa-i o adresezi parintilor, la el te duci

| CataLyne a răspuns:

Crema depilatoare!? Nu incerc a lama sau aparatul deoarece o să-ți crească mai repede înapoi!