| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cu ce vă „pierdeți vremea" când vă plictisiți?

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Jocuri PC, muzica pe YouTube sau chiar și stat pe TPU.

| RAY a răspuns:

Daca ma plictisesc inseamna ca pierd timpul, asa ca imi ocup mereu timpul cu ceva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu TPU, Youtube si alte site-uri.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Plictiseala inseamna prostie. (E dovedit stiintific) Cine are timp sa se plictiseasca cand sunt atatea de facut sad

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Azi ma uitam la asta https://www.youtube.com/watch?v=81OmQN1ISqE / https://www.youtube.com/watch?v=vHUnaTpD_pM asa mai invat si eu cate ceva despre femei.

| deeeaqq a răspuns:

Nu mă plictisesc...

| sevenofnine a răspuns (pentru deeeaqq):

Nu te plictisesti de la atata prostie ce ai in cap?! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns:

În schimb, tu te plictisești grav, de aceea ți-ai pierdut din timp să-mi dai ignore de pe 5 conturi sad
Bagă tare că mai ai până la 100 :*

| wrakas a răspuns (pentru deeeaqq):

Cine te-a mintit ca ma plictisesc? e o placere. Toata viata o sa fac asta

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Ștrand, domnișoare, jocuri PC etc

| TheGentleman a răspuns:

Tu?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru TheGentleman):

Falsez muzica laughing și eventual răspund la întrebări pe TPU. Bine, și când nu sunt plictisită răspund!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plimb

| lilith16 a răspuns:

Dorm sau dorm sau poate cateodata mai dorm

| Norti0013 a răspuns:

Seriale, skate, pc, muzică etc.