| doareu_5100 a întrebat:

Cu ce zodii gemenii nu se inteleg deloc? big grin

eu stiu ca nu se inteleg deloc deloc cu taur si fecioara big grin

voi?

2 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Eu sunt taur si ma inteleg bine cu gemenii laughing

uneori se nimeresc zodiile, alteori nu, depinde de caracterul persoanelor tongue

| hehehe a răspuns:

Nativul Gemeni are relatii bune cu nativii din zodii de aer, la fel ca si el: zodia Balanta, zodia Varsator si cu cei nascuti in zodii de foc: zodia Leu, zodia Berbec, dar mai putin cu nativul din zodia Sagetator, care este diametral opusa zodiei Gemeni. Din cauza acestor diferente, relatiile cu cei nascuti in zodia Sagetatorului pot fi foarte contradictorii, caracterizate mai mult de complementaritate decat de compatibilitate.

Cele mai deficitare relatii le are cu nativii din zodia Fecioarei si zodia Pestilor.

emmy.