| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine as putea vorbi pe whatsapp si eu, nu am nici un prieten mi-ar face bine sa am pe cineva în care sa prind puțină încredere sad

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

O sa-ti para rau ca faci asta, crede-ma. laughing
Sa nu ai niciodata incredere in oameni, atat iti zic, dar ai sa vezi tu la momentul potrivit, nu trebuie sa ma crezi pe mine.
In ziua de astazi este bine sa ai doar cunostinte, nimic mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru immaBeast):

Cred că-l sperii cam rău laughing.
Să ai încredere în cineva nu e aşa mare scofală, atât timp cât nu-i mărturiseşti ce crime ai făcut.
Oricum, nu prea e ok să "cauţi" pe cineva în care îţi investeşti încrederea, ori apare ori nu.

| immaBeast a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-adevar, poate spun asta pentru ca am avut doar oameni falsi in jurul meu de mic copil, poate sunt si oameni in care poti avea incredere.