| Aurelia a întrebat:

Cu cine va certati cel mai des din familia voastra si cu cine va intelegeti cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Imi iubesc enorm de mult toata familia si nu stiu ce sa va intampla cu mine cand voi pierde vreunul dintre ei..cu siguranta ar murii o parte din mine. cel mai des ma cert cu fratele meu cel mai mare tongue si asta pentru ca stam impreuna..de obicei ne certam ziua, iar seara atunci cand ne asezam in living sa vedem vreun film ne intelegem ft bine si comentam filmu si trebui sa gasim vreun motiv sa radem cu lacrimi. asadar ziua ne certam si seara ne impacam. dar ne iubim ft mult si nu putem sta unul fara celalalt happy.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact ca ella86 laughing
Cu mama ma inteleg foarte binebig grin Ma ajuta mereu si am avut mereu incredere in ealove struck Insa, ma si cert cel mai des cu ealaughing

| Vizitiul a răspuns:

Inca nu am ajuns sa ma cert cu nimeni din familie (ma refer la parinti), dar din cand in cand ma iau la harta cu sora meabig grin.

| MM a răspuns:

Cu mama ma inteleg cel mai bine si ma cert cel mai des laughing E ciudat, dar asta e situatia.

| Kidu a răspuns:

Cu amandoi parintihappy
Insa mai des ma "ciondanesc", cu mama, iar tata imi ia apararealaughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Foarte des ma cert cu tata, din cauza ca se crede superior. Ma cert si cu mama si cu sor`mea da mai rar! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu? Sa ma cert eu? Niciodatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa. pai cu aceeasi persoana. da nu o cearta, cearta ci asa numai un pic. o ghioaga acolo... o tigaie in cap...chestii simple.