| anonim_4396 a întrebat:

Cu ocazia zilei de 1 martie, prima zi a primaverii calendaristice si ziua tuturor reprezentantelor sexului frumos va daruiesc tuturor doamnelor si domnisoarelor drept martisor cele mai frumoase ginduri din partea harciogului si fericirea fie cu voi.

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Multumim gandurilor bune. Poate datorita lor pot sa adeveresc ceea ce spune Kobayasi Issa in acest frumos haiku;
"Chiar umbra mea
e bine si deplin sanatoasa
in aceasta dimineata dintai a primaverii!"
Fericirea sa te insoteasca si pe tine, acum si intreaga viata!

| Barajag a răspuns:

Multumim draga Harciog, ii urez si eu Harcioagei tale sa fie fericita alaturi de tine si iubitabig grin

| Alisa a răspuns:

Multumesc frumos!
Pupici de 1 MArtie, in loc de Martisor :d :*

| Dara a răspuns:

Multumesc pentru gandurile bune.

| tyana a răspuns:

Multumim frumos!happy

| Яùxsi a răspuns:

Multumim :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult. Sa fie cu noroc ziua de 1 martie, aaa uitasem: si de 8 laughing.
Oricum, e 1 martie, si baietii/barbatii primesc ceva, asa ca numai bine!

| Deea dYdY a răspuns:

Da, multumec... sweet!