| anonim_4396 a întrebat:

Cu totii cred ca avem subiecte despre care nu vrem sa auzim oameni glumind pe seama lor, care-i al vostru?!

Răspuns Câştigător
| buburutza a răspuns:

Familia mea. In rest nu ma intereseaza!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cinule consider religia un subiect foarte serios.se poate glumi In limita bunului simt cat timp nu hulesti si nu iei numele Domnului In desert.

| moonY a răspuns:

Cred ca despre familie

| anonim a răspuns:

Daca ti-l spun, sigur nu glumeste nimeni pe seama lui? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...ai cautat mult pana ai gasit?¿

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ emil, promit sa-i parasc la prietena mea de sus si ii aranjeaza ea laughing ferea! sunt paracios big grin

| maya_4030 a răspuns:

Mie nu-mi place sa aud pe cineva spunand despre altcineva ca este "handicapat", sunt multi care spun foarte usor asta si cred ca habar n-au ce inseamna sa fii o persoana cu dizabilitati, dar asa e omul.

| alexxx_3182 a răspuns:

Saracia... e un subiect foarte sensibil si nu suport glumele facute pe seama saracilor...stii cred ca ai vazut si tu de multe ori cum un aurolac sau cersetor mai este luat si la suturi...nu-mi place de cei care daca au bani cred ca poseda si inteligenta...

| claudya a răspuns:

Nu vreau ca nimeni sa glumeasca pe seama familiei si apropiatilor mei...ca nu-i deloc frumos

| JustMeFlory a răspuns:

Despre oameni cu dizabilitati si despre familia mea! De multe ori vad cum un grup de "smecheri"se mai ia de cate un copil cu probleme si nu numai.winking