| WhatMeanLove a întrebat:

Cui ii plac caini Huski?

Răspuns Câştigător
| roxycool a răspuns:

Mie foarte mult am vazut un huski pe strada pierdut funda?/ plzz raman datatoare

7 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Mie imi plac! Au ochii albastrii! Ca si mine!

| NoNameJunior a răspuns:

Mie imi plac!

| CM7YRE a răspuns:

Mie imi plac. (daca are cineva de donat, oricand, as fi binevoit sa-l iau :X )

| BlackListed a răspuns:

Tuturor... cui nu i-ar place asa un catelus?

| Alina2910 a răspuns:

Mie

| Alina2910 a răspuns:

Mie

| AndraCB a răspuns:

Si mie imi plac si am, dar nu ne-ai spus si de ce ne intrebi. Fetita mea are pui, abia au o saptamana, dar ii vand, nu ii donez. Inainte ii condamnam pe cei care faceau asa, dar am inteles si avantajul(in afara castigului financiar, bineinteles). Un om care isi poate permite sa cumpere un caine, isi poate permite si sa-l ingrijeasca.