| fdff a întrebat:

Cui ii place filmul meu sa-mi dea vot si comentariu! http://www.youtube.com/watch?v=65wNyjk4sUg.

3 răspunsuri:
| lollyd a răspuns:

Dragutzz cam scurt.De unde ti-ai luat sims vampire?

| lollyd a răspuns:

Nu este sims nightlife si eu sims nihtlife dar nu am vampiri...in fine il iau asa cum ai zis u

| fdff explică:

DianeTymbo. Uite cum se fac! Cand esti intr-un oras, apasa pe, Ctrl, Shift si C pe toate odata, iar cand iti apare acea linie alba, scrie asta: "boolprop testingcheatsenabled true". Iar apoi, apasa Enter. Intra intr-o familie, selecteaza ce Sim doresti, apasa pe Simul selectat cu butonul din stanga al mouselui si cu Shift toate doua odata, iar apoi, apasa pe More, apoi pe Make Vampire. Si pentru a transforma si alti Simsii in vampiri, daca la panoul Relationships, liniile nu sunt verzi si completate, tine apasat pe butonul stang al mouesului, in timp ce pui linia pana se completeaza. Apoi, apasa pe un Sim si apoi Bite Neck. Daca nu iti apare, apasa pe More, pana iti apare. Trebuie sa ai instalat The Sims 2 Nightlife, pentru a face asta.