| ᎦʉɮȤҿℜθ a întrebat:

Cui îi place Justin Biberon?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Multora! Stai calm!
Mama ce rasisti sunteti laughing. Fiecare cu gusturile lor, ok? Gusturile nu se discuta.big grin
Recunosc nu-mi place JB nu ascult, insa nu fac tam-tam si postez pe toate site-urile de socializare Justin Biberon, Justin Gay. etc.
Nu am nimic cu nimeni insa macar te-ai uitat vreodata pe youtube de unde a pornit baiatul asta? Daca nu, iti spun eu :Nu multi se filmeaza cantand pe strada la chitara, sau acasa si in cateva luni sau un an maxim devine vedeta happy Asa ca vorbind la modul general nu va mai ofticati... big grin
Fara suparare! happy

| UsernameFail a răspuns:

Yuck! Toata lumea il uraste. (cred+sper)

| Zurba_Petrisor_1990 a răspuns:

Doar disperatele care n-au auzit de un artist calumea

| 愛日本 a răspuns:

Mie. Problem?

| ZmeuricaXD a răspuns:

Nu ascult J.B., dar fiecare cu gusturile lui nu toti suntem la fel. Tie iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă da ce amuzant eşti tu...