| poly_4749 a întrebat:

Cui ii place muzicaa house? dc?

Răspuns Câştigător
| Dj Boalca a răspuns:

Pei in primul rand ca sunt niste ritmuri care te energizeaza si te face sa te simti excelent...asta fara sa tragi ceva sau sa fumezi sau pastile... pur si simplu asta simti

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Mie imi place si asta pentru ca are ritm si te prinde in "lumea dansului".

Ce poeta suntsmug.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Armin van buren, tiesto, atb

| zeeeeeex a răspuns:

Mie imi place ca fiecare ritm creeaza in mintea si corpul tau senzatii care nu le poti descrie si te indeamna sa dansezi... senzatii care eu nu le intalnesc la nici un alt gen de muzica... Nu iti poti stapani picioarele, mainile. House-ul nu este muzica, e o stare de spirit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Acest gen de muzica se danseaza in cluburi si prinde.
Este un nou val de muzica care si mie imi place.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| antonia97 a răspuns:

Mie da.Pt ca ma exprima.