| sabilopod a întrebat:

Cui ii place sa faca bratari ale prieteniei (din acelea din ate)?

7 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Mie imi place, chiar am o colectie de margele.
De obicei le pun pe cele mici pe o ata pescareasca si in centrul bratarii de obicei un medalion. happy

| madycumada a răspuns:

Mie dar momentan mi s-a terminat atalaughing

| sabilopod explică:

Eu folosesc mouline. doar de-alea gasesc. pe eticheta scrie puppets. friendship-bracelets.net/user/sabilopod007

| sabilopod explică:

@android: ce eseu si ce fraza? am uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, Sabilopod, fain profil. Imi plc partea cu biologia(ne vedem l olimp.), si Justin Bieber, dupa fraza aceea e usor sa te recunosc...happy, si partea cu prietenii din eseul tau(super ''short''). Treb sa vada si Nit. Mai vb. "Good-night!"iti ureaza un Android(unic in lume) Pa wave Bye bye

| Adlianuka a răspuns:

Mie:Xu din ce fel de ata faci?

| DenisaPapusika a răspuns:

Mie imi plac f. mult fac in fiecare zi:X