| Marta135 a întrebat:

Cui ii place sa se uite pe Youtube la " 5 minute craft" si de ce? Mie imi place foarte mult, pentru ca arata cum sa faci anumite lucruri din viata de zi cu zi, arata cum sa faci, de exemplu cadouri pentru cineva, face lucruri folosibile din lucruri care par ca nu iti mai trebuie, arata cum sa faci haine de papusi si jucarii pentru copii, face lucruri pentru gradina, iti arata unele farse, iti arata unele exercitii de gimnastica pentru slabit si multe altele. Este foarte interesant. Recomand celor care nu au vazut pana acum. Si cei care s-au uitat, nu uitati sa spuneti de ce va place sa vizionati!

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Si mie imi place foarte mult, mereu ma uit. Te invata sa refolosesti, spre exemplu, iar asta e super?

1 răspuns:
| Catalina990099 a răspuns:

Si eu ma uit, foarte interesant.