| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Cui ii place serialul Sin Senos No Hay Paraiso (fara sani nu exista paradis)? eu il ador...:X... n-am pierdut nici un episod pana acum...si ce parare aveti de Titi?:X

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Da.Si eu urmaresc filmul si incerc sa nu ratez nici un episod...
Desi e mai crud faptul ca aceasta telenovela este inspirata dintr-un fapt real.sad
Cat despre Titi, e un traficant rau, care acum se pare ca ii face si mai mult rau Catalinei...
Vizionare placuta!winking

22 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Asta este ca si miley sau cum o cheama am auzit de el dar nu l-am vazut niciodata. oare este ca si mos craciun?

| Leea1234 a răspuns:

Iti spun sincer!
am auzit de el, dar nu am vazut nici un episod, si am tot vazut ca se vorbeste despre el pe TPU, asa ca m-ati facut curioasa si am sa incep sa-l urmaresc sa vad despre ce este vorba... sper sa nu fie prea tarziu!

| inna a răspuns:

E dragut Titiwinking

| viki a răspuns:

Imi place si filmul si Titi.winking

| BabyPink a răspuns:

Este interesant love struck
Eu din pacate am pierdut vreo 2-3 episoade sad
Titi e supper love struck
Dar din pacate finalul o sa fie dramatic crying

| rolly14 a răspuns:

Aiiiii! Titi este cel mai dragut dintre traficantzii de droguri... Dar in interior este putred...

| aragon18 a răspuns:

Si eu urmaresc telenovela asta, chiar o ador :X! Preferatii mei sunt Julieta si J. big grin Nu imi place ca la sfarsit va muri Catalina. :-

| Diiana232997 a răspuns:

Si eu il ador:X... dar dupa ce a murit Bayroncrying mi s-a parut ca nu prea mai are viata. poate mie mi se pare asa pentru ca personajul meu preferat e Bayron si il ador:X...cat despre Titi destul de dragut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmaresc telenovela si o a dor si preferati mei sunt catalina, bayron, paola, vanessa si jmenna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e foarte frumos filmul, nu pierd nici un episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult dar am vazut doar 3 episoade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place si inca am pierdut multe episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titi este un traficant foarte priceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place fff mult ampierdut multe episoade de cand s-a schimbat programul. titi este foarte dragut.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.:Xeste superba telenovela si nu am pierdut decat primele 2 episoadesadpreferati mei sunt aproape toti:X:X::Xdar cel mai mult imi place de Maria Fernanda Yepes:X:angryJessica)...,:Xsi Titi este un super tip il ador:X:X:Xmi se pare cel mai frumos dintre baieti:X:X:lovee si urmariti telenovela e super tare:X:Xhappy>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare filmul, nu am ratat nici un episod, e un film foarte bun...siii cat despre Titi sunt de-adreptul indragostita de el este un traficand foarte dragut:*:*:*:*:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urmaresc si imi place foarte mult dar acum so terminea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce vo placea atata titi mie misepare urat in film dar in realitate este cel mai urat. Cele mai frumuase sunt Catalina Paola Vanessa Julieta si Lina.Imi pare foarte rau ca s-a terminat. Dar as vrea sa stiu povestea reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o telenovela super pacata ca sa terminat asa as vrea continoarea titi nu prea mia placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o telenovela super pacata ca s-a terminat asa as vrea continoarea titi nu prea mi-a placut

| cristina_9458 a răspuns:

Filmul este super cool, dar tit este prea dur cu fete, parca ele ar fi niste carpe