| Bombonikaaa a întrebat:

Cui ii place wreslingul?
De cine ii place si cu cine tine in wreslin?
Eu tin cu The Miz, Rey Mysterio, Randy Orton si John Cena.

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Eu tin cu Undertaker. Mi se pare cel mai vechi si cel mai bun.

4 răspunsuri:
| Bombonikaaa explică:

Sh KANE e bun dar undertaker nu e in coma cum se zice el e un mincinos sa facut asa in coma cand el era la cununie ca sa maritat http://i47.tinypic.com/hrhhn9.jpg

| teodoryo a răspuns:

In primul rand din ce ai spus tu toti sunt niste cacati cu ochin in afara de rey rey.Fortza Undertaker

| Serioscoaielasanumele a răspuns:

Eu tin cu Rey Mysterio, randy orton, John Cena si tineam si cu fratii hardy inainte sa iasa din smackdown! Dar inca mai tin cu ei sunt cei mai tari The Hardy Boyz

| NikkiBellaBrieBella a răspuns:

The Miz si Dolph Ziggler