| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cui nu-i place Dragostea?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Cui nu-i place dragostea Dumnezeu sa nu i-o dea.Sa mi-o deie numai mie c-o stiu din copilarie.
https://www.youtube.com/watch?v=XcOl9afbZh0

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant burlac instarit, e mai bine cand ma lafai in banii mei si dorm fara galagie noaptea

| AvalohAlyn a răspuns:

Dragostea e cel mai frumos si maret sentiment uman.Cui poate sa nu-i placa?:d

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor am vrut sa spun de un user, dar se pare ca deja a raspuns

| RAY a răspuns:

Mie nu de dragoste si de dezamagire nu-mi place

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns:

Celor răniţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mie.

| immaBeast a răspuns:

Mie, este groaznica, te indragostesti de cineva, la inceput toate bune, frumoase, totul roz.
Siiii... dintr-o data cineva se plictiseste de partener, nu mai este aceeasi iubire ca la inceput, ori se plictiseste fata de baiat, ori baiatul de fata, tot aia este, tot la despartire se ajunge, intelegi? laughing